Хмельницька спортсменка на чемпіонаті України здобула бронзову нагороду

У вихідні у спортивному залі Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді (ОЦФВУМ) проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед кадетів та кадеток 2004 – 2005 року народження.

У змаганнях взяли участь 400 юних спортсменів з 21 області України та міста Києва. Боролися вони не лише за медалі чемпіонату, а й за здобуття спортивного звання «Майстер спорту України».

Найкращий результат серед спортсменів Хмельницької області продемонструвала вихованка ОДЮСШ Марія Габаль, яку тренує Микола Тарадай. У ваговій категорії до 57 кг серед кадеток, премігши Діану Назарову з Житомирської області (3:1), Аделіну Бондаренко з Львівщини (3:1) Марія поступилася лише раз у півфіналі також львівській спортсменці – Анастасії Штурмак (4:0).

Ця поразка не завадила хмельничанці повністю реабілітуватися у малому фіналі та здобути бронзову нагороду чемпіонату України, поборовши спортсменку Катерину Єрошину з Миколаївщини (3:1),повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА.

Автор: Тетяна Новак