Новини
Офіційно

Земельний податок збагатив місцеві бюджети Хмельниччини на 235 мільйонів гривень

З початку 2021 року до місцевих бюджетів Хмельницької області надійшло 235 мільйонів гривень плати за землю. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата збільшилась на 35 мільйонів гривень.

При цьому, понад 208 мільйонів гривень земельного податку сплатили юридичні особи, решта – 26 мільйонів гривень плати за землю надійшло від фізичних осіб.

Плата за землю – це бюджетоформуючий платіж територій Хмельниччини, тому його адміністрування під особливим контролем. Акцент у цьому напрямку роботи ставиться на тому, аби жоден гектар ріллі, пасовищ, земельних ділянок, які виділені під ведення бізнесу, не пройшов повз оподаткування, – зазначають у податківців.

Динаміка сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів, значною мірою залежить від активної позиції керівників громад, які повинні наполягати на тому, щоб всі суб’єкти господарювання та громадяни виконувати свої податкові зобов’язання.

Водночас легальна підприємницька діяльність, впорядкування земельних відносин з усіма землекористувачами та власниками земельних угідь і пильний контроль за податковою дисципліною тих, хто використовує землю задля комерційного зиску, – передумови бюджетного успіху громад, – зазначають у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook