Новини
Бізнес

«Контінентал Фармерз Груп» завершила весняну посівну

На полях «Контінентал Фармерз Груп» завершилася весняна посівна кампанія. Посівні роботи проведено на площі 99,5 тис. га. Компанія завершила сівбу ярих, сидеральних культур та посадку картоплі.

За підсумками весняної посівної кампанії в структурі ярих «Контінентал Фармерз Груп» значну частку займає соняшник – 37 тис. га. Великі площі відведені також під кукурудзу – 31,9 тис. га та сою – 27,9 тис. га. Сидеральними культурами Компанія засіяла 360 га. Традиційною для «Контінентал» картоплею засадили, як і планували, 1,9 тис. га.

За словами операційного директора «Контінентал Фармерз Груп» Віталія Ставнічука, посівну вдалося провести відповідно до агрономічних термінів.

Ми вклалися у заплановані строки та завершили весняну посівну вдало. Основним чинником, який вплинув на неї цього року, були погодні умови: через невисокі температурні показники вночі та вдень культури зійшли дещо пізніше у порівнянні з іншими роками. В плані продуктивності команда “Контінентал” спрацювала злагоджено й ефективно, – зазначив Віталій Ставнічук.

Нагадаємо, що в структурі посівів Компанії також є озимі культури: пшениця (43,4 тис. га), ячмінь (12,2 тис. га) та ріпак (33,3 тис. га). Загалом під урожай 2021 року «Контінентал» засіяв 189,1 тис. га.

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook