Новини
Дозвілля

Хмельничани під час благодійного марафону назбирали 20 тисяч для тварин

Організатори “кольорового забігу”, який відбувся в обласному центрі вчора, 6 червня, розповіли, як пройшов захід, навівши чимало цікавих цифр. Попри невеликий дощ, який припустився вранці у Хмельницькому, марафон відбувся, подарувавши бігунам гарний настрій, а безпритульним тваринам – речі, гроші та корми, зібрані під час акції.

Як розповіла на своїй сторінці у Фейсбук організаторка забігу Сніжана Кріль, парком ім. М. Чекмана вчора бігали 214 дорослих, 24 дитини та кілька песиків.

Допомагали зробити забіг комфортним, спонсори, зокрема, аптека, яка підсилила вітамінами на старті, постачальник води, який розлив по 500 стаканах понад 100 л питної води, заклади харчування, які роздавали сертифікати на доставку їжі та нагодували учасників 27 піцами після пробіжки. Також завдяки меценатам гостинці для учасників надійно зберігалися у наметі, а всі бажаючі могли отримати безплатні сертифікати на бізнес-зустрічі.

300 бананових шкірок та 400 яблучних качанів дбайливо зібрано і вивезено на сміттєзвалище разом із півсотнею стаканчиків. Вручено 200 кольорових медалей, 4 кг кольорових фарб розпорошені в повітря власноруч бігунами,поділилася цифрами Сніжана Кріль.

Також під час забігу зібрали 12 кг речей та 38 кг кормів. Все це відправили в притулок, яким опікується Благодійна організація “Врятуй життя”.

Відео зі сторінки Сніжани Кріль.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook