Новини
Інфраструктура

«Велике будівництво» модернізує інфраструктуру та створює робочі місця на Хмельниччині

За час дії програми президента у Хмельницькій області реконструювали низку інфраструктурних та дорожніх об’єктів. На деяких автошляхах роботи підходять до завершення, десь – у самому розпалі. Крім того, оновлено або збудовано чимало освітніх та спортивних об’єктів на території області.

Програма «Велике будівництво» допомагає модернізувати інфраструктуру в Україні, а також з її допомогою вже створено додатково близько 200 тисяч робочих місць. Це вкрай важливо для держави, а особливо в період пандемії коронавірусу, переконаний Президент України Володимир Зеленський.

«Велике будівництво» – реально крута реформа в Україні, яка спрацювала. Після першої та впродовж другої хвилі COVID-19 українці втратили майже 350-400 тисяч робочих місць, а «Велике будівництво» повернуло 200 тисяч. Це немало, – зазначив глава держави.

На його переконання, покращення інфраструктури є однією з головних реформ для будь-якої країни. І про це кажуть світові лідери.

Так, наприклад, варто пригадати заяву Президента США Джо Байдена щодо запуску реформи інфраструктури в Сполучених Штатах, бюджет якої – понад 2 трильйони доларів. Такі великі суми вкотре підтверджують важливість реформи не лише в Україні, а й за кордоном.

Варто зазначити, що, на жаль, не в усіх українських містах помітні результати цієї програми. Причина в тому, що в містах «Великого будівництва» немає. Тому що немає місцевих доріг на балансі «Укравтодору». Але за межами міст всі бачать результат – там українці вже користуються покращеною інфраструктурою. І це сталося саме завдяки президентській програмі «Велике будівництво».

Насправді, в Україні завжди так було, що в столиці та в інших містах, де керують більш-менш серйозні мери, дороги були. Навіть якщо з частковим ремонтом, навіть якщо з ямами, але були. А от поза межами міст – взагалі не було доріг, або їх складно назвати «дорогами». Зараз відбувається навпаки – ініційована Президентом програма працює.

Відчутні інфраструктурні зміни і в Хмельницькій області, – каже керівник обласної організації партії «Слуга Народу» Сергій Мандзій.

За період дії програми Президента «Велике будівництво» в області вдалося реконструювати низку дорожніх та інфраструктурних об’єктів. Це автошляхи, які не ремонтувалися роками. Зокрема, дорога Н-03 Житомир – Чернівці, загальноосвітня школа в селищі міського типу Сатанів, загальноосвітня школа в селі Залужжя на Білогірщині, дитячий садочок у селі Давидківці Хмельницького району.

Також програмою будівництва було охоплено стадіони у смт Чемерівці та смт Наркевичі, спортзал навчально-виховного комплексу в с. Цвітоха на Славутщині. Завершено реконструкцію чотирьох мультифункціональних спортивних майданчиків для занять ігровими видами спорту в містах Волочиськ, Красилів, Полонне та смт Сатанів Городоцького району.

В умовах децентралізації саме дорожнє сполучення забезпечує надання якісних освітніх, медичних, сервісних послуг для жителів громад, коли безперешкодно можна дістатися відремонтованої опорної школи, до нової амбулаторії, до ЦНАПу тощо. Якісні дороги та інфраструктура – це не лише про комфорт, це про безпеку, про підвищення рівня життя та розвиток всього регіону.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook