Новини
Суспільство

Заборгованість по зарплаті на Хмельниччині зросла втричі

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам Поділля з початку року зросла втричі – з 7,9 мільйона гривень до 23,1 мільйона на 1 серпня. Якщо порівнювати з попереднім місяцем, то зростання становило майже двадцять відсотків.

Лідирує Кам’янець-Подільський район, на який припадає переважна частина заборгованості: 14,8 мільйона гривень (причому за останній місяць вона зросла на 18%). У Хмельницькому районі завинили працівникам 3,6 мільйона (борг скоротився на 5,8%). У Шепетівському районі заборгованість зросла у 2,6 раза – з 767,2 тисячі гривень до 1996,2 тисячі. Як бачимо, у Кам’янець-Подільському районі не виплатили понад три чверті загального боргу, в Хмельницькому – 15,8%, в Шепетівському районі – 8,6%.

У промисловості не сплатили робітникам найбільшу суму: на неї припало 16,5 мільйона гривень (71,5% від загальної суми). Відзначимо, що понад половину боргу промисловців утворили у добувній промисловості та розробленні кар’єрів: 8,3 мільйона на 1 серпня. Причому за липень заборгованість майже не змінилася (зростання лише на 2,9%), а в порівнянні з початком року зміни суттєвіші – збільшення в півтора раза.

Натомість переробна промисловість накопичувала борги значно швидшими темпами. На 1 серпня вони становили 7,4 мільйона гривень, що втричі більше, ніж на початку року; за липень зростання становило третину суми.

У будівництві заборгованість на 1 серпня становила 2,7 мільйона гривень, освітянам не сплачено 298,7 тисячі гривень, у сфері здійснення операцій с нерухомим майном – 245,0 тисяч, зазначили в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області. Борги аграріям, лісівникам і рибалкам зросли за місяць на 21,7% до 227,9 тисячі гривень.

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook