Новини
Суспільство

Понад 1000 працівникам на Хмельниччині боргують заробітну плату

Заборгованість по заробітній платі протягом червня зменшилася на 2,9 мільйона гривень й на 1 липня становила 19,3 мільйона. Борг за місяць зменшився на 12,8%. Загалом зарплатню не виплачено 1028 працівникам в середньому по 18,9 тисячі гривень.

Левова частка заборгованості припадає на Кам’янець-Подільський район: 14,8 мільйона гривень (за  місяць практично не змінилася). У Хмельницькому районі завинили працівникам 3,9 мільйона (зростання на 13,5%), у Шепетівському – борг зменшився в п’ять разів до 767,2 тисячі. Як бачимо, у Кам’янець-Подільському районі не виплатили понад три чверті загального боргу, в Хмельницькому – одну п’яту, в Шепетівському – рівно 4%.

Найбільша сума заборгованості припадала на промисловість – 14,5 мільйона гривень (74,4% від загальної суми). Зазначимо, що понад половину боргу утворили у добувній промисловості та розробленні кар’єрів: 8,1 мільйона станом на 1 липня. Причому за червень заборгованість майже не змінилася (зростання на 2,9%), а в порівнянні з початком року зміни суттєвіші – збільшення на 49,8%.

Переробна промисловість теж накопичила суттєві борги – 5,5 мільйона гривень, що в 2,3 раза більше, ніж на початку року (за червень зростання незначне – 2,6%). Заборгованість у будівництві на 1 липня становила 2,4 мільйона гривень, освітянам не сплачено 385,3 тисячі гривень, у сфері здійснення операцій з нерухомим майном – 268,5 тисячі. Борги аграріям, лісівникам і рибалкам вже кілька місяців незмінні – 187,3 тисячі гривень, зазначили в Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook