Спортсменка з Хмельниччини здобула золоту медаль на міжнародних змаганнях

Вікторія Ткачук, спортивна кар’єра якої починалася у Нетішині, здобула перемогу на міжнародних змаганнях у Польщі. Перед цим спортсменка, яка потрапила у фінал Олімпіади у Токіо та посіла 6 місце, відвідала місто атомників.

На міжнародних змаганнях у Польщі, які проходили в рамках змагань Memoriał Kamili Skolimowskie, Вікторія Ткачук на дистанції 400 м з бар’єрами здобула “золото”. Бронзу завоювала українка Анна Рижикова, повідомляє Ukrainian Sport TV.

Вікторія Ткачук показала результат 54,18 сек (третій найкращий у кар’єрі), на 0,03 секунди випередивши американку Нненю Гейлі і на 0.07 секунди Анну Рижикову.

Днями Вікторія Ткачук відвідала Нетішин, де її привітали з особистим рекордом на Олімпіаді (53,79) керівники Хмельницької АЕС та голова профспілкового комітету.

Автор: Тетяна Новак