Якщо брати до уваги середній показник по країні (11,92%), то у Хмельницькій області він майже на один відсоток вищий (12,68%). Серед факторів, які впливають на рівень вакцинації аналітики ГО «Антикорупційний штаб» називають якісну інформаційну кампанію в регіоні та активність місцевої влади.
У громадській організації розповіли про стан вакцинації від коронавірусу в Україні. Станом на 29 серпня 2021 року вакциновано трошки менше ніж 12% населення: загальний показник вакцинації складає 11,92%, тобто 5,3 млн осіб. Виходили аналітики із загальної кількості населення за даними Державної служби статистики України – 43 мільйони 968 тисяч 144 особи.
Хмельницька область з населенням 1 254 702 має станом на кінець серпня 159 149 вакцинованих мешканців краю. З цими цифрами та відсотковим значенням 12,68 область посідає 12 місце серед 24 регіонів.
Загалом Україна з 5 306 009 вакцинованими особами посідає 156 місце у рейтингу вакцинації серед усіх країн. Показник вакцинації у серпні мав сягнути 6 мільйонів доз за планом Уряду. У вересні планують вакцинувати 8,2 мільйона доз, до кінця року – більшість дорослого населення України.
рівень вакцинації чимало залежить від якісної інформаційної кампанії в регіоні та в цілому від активностей місцевої влади. Немає залежності від кількості мешканців чи географічного розташування, – зазначають аналітики «Антикорупційного штабу».
Черговий локдаун у листопадні не виключений, якщо рівень захворюваності на коронавірус буде зростати, – заявив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін в інтерв’ю ВВС News Україна. Проте, за його словами, якщо українці будуть робити щеплення та дотримуватимуться соціальної дистанції, локдаун можна буде відтягнути на грудень-січень або зовсім не допустити.
Рішення про локдаун ухвалює місцева влада, проте якщо ситуація дуже погіршиться, то максимальні обмеження по всій країні можуть ввести на національному рівні.
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook
Читати інші новини







