Новини
Події

Очільник Хмельницького у столиці помолився за розвиток України та відвідав дві виставки

Хмельницький міський голова учора, 8 вересня, перебував з робочим візитом у Києві, де взяв участь в урочистому заході, приуроченому до 30-ї річниці відновлення Української Державності, поспілкувався з колегами на засіданні правління Асоціації міст та відвідав Міжнародний фестиваль моди та Міжнародну виставку дитячої моди, в яких брали участь хмельницькі виробники.

Про події вчорашнього дня Олександр Симчишин розповів на своїх сторінках у соцмережах. Так, ранок для очільника Хмельницької громади почався о 7.00, з ІХ Національного Молитовного сніданку. Участь у ньому взяли понад 1200 учасників, серед яких були міністри, парламентарі з різних країн, а також депутати, представники української влади різних рівнів, священники, військові, волонтери, спортсмени, медки, освітяни.

Сьогодні всі молилися за Україну! Мені випала честь зачитувати Молитву за її розвиток! поділився емоціями Олександр Симчишин.

Ще один важливий захід, в якому взяв участь міський голова, –засідання правління Асоціації міст України.

Головне питання: готовність до опалювального сезону. Головна проблема: космічні ціни на газ для теплопостачальних підприємств, бюджетних установ і т.д., що ставить під сумнів нормальну життєдіяльність міст,поділився очільник громади.

На запитання хмельничан, що ж вирішили в підсумку, міський голова відповів:

Все складно.

Щодо двох заходів міжнародного рівня Олександр Сергійович був більш багатослівним та розповів, що відвідав у столиці хмельницьких виробників одягу, які беруть участь у міжнародних виставках.

Так презентувати себе та налагодити контакти з потенційними партнерами на Kyiv Fashion 2021, за словами міського голови, приїхали 9 місцевих виробників:

  • жіночого одягу – Bessa, M.Bocharova, By-FamilyStolyarchuk, VsV, Velona,
  • спортивних колекцій – Dias, Breathe Experience, Obzor,
  • шкарпеток – V&T.

На Children’s Fashion Fair 2021 під брендом «Купуй Хмельницьке» об’єдналися 6 виробників дитячого одягу:

  • головних уборів – ТМ Nikola та TM Vertex,
  • дитячого верхнього одягу – Wellajur та ТМ Lekris,
  • повсякденного одягу – ТМ Jakpani та ТМ Hart.

Хмельницька міська рада традиційно підтримує цю ініціативу, відшкодовуючи до 50% вартості виставкових площ з міського бюджету. За участь у цих виставках 15 місцевим виробникам компенсовано вартість виставкових площ на майже 300 тисяч гривень. У цьому році на ці цілі у бюджеті громади передбачено 700 тисяч гривень,зазначив Олександр Симчишин.

Та поділився світлинами з виставок.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook