Новини
Події

Хмельницькому нацгвардійцю вручили державну нагороду

Командувач Нацгвардії з робочим візитом відвідав Хмельницьку військову частину 3053 та вручив сержанту Андрію Сітару медаль «За військову службу Україні».

Державну нагороду генерал-полковник Микола Балан вручив під час шикування усього особового складу військової частини.

З лютого 2018 року по лютий 2021 року сержант Андрій Сітар проходив службу в окремому загоні спеціального призначення військової частини 3057. Перебуваючи на взводному опорному пункті він побачив пересування ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Підпустивши противника якомога ближче, відкрив вогонь із кулемета по противнику та відразу знищив одного з бойовиків.

Вже через рік під час бойового зіткнення з ворогом товариш Андрія отримав поранення. Не розгубившись під щільним вогнем противника, сержант Сітар підповз до пораненого товариша, привів його до свідомості, зупинив кровотечу та за бронежилет відтягнув у безпечне місце.

Після надання допомоги пораненому Андрій Сітар повернувся та зайняв бойову позицію, тримав оборону атакованого взводного опорного пункту до підходу підкріплення.

Також генерал-полковник Микола Балан за сумлінне відношення до виконання службових обов’язків заохотив ще чотирьох військовослужбовців місцевої військової частини.

В ході роботи група офіцерів на чолі з командувачем заслухали командира військової частини про стан справ, оглянули розташування, підрозділів медичний пункт, бібліотеку та розплідник службових собак, місця зберігання та обслуговування техніки.

За інформацією пресслужби НГУ

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook