Новини
Бізнес

Мешканці Хмельниччини купили нових автомобілів на 51 мільйон доларів

Впродовж трьох кварталів 2021 року у Хмельницькому та області зареєстрували 1 635 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 51 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Toyota RAV4.

Позашляховики та кросовери склали 80% від усіх зареєстрованих впродовж дев’яти місяців нових автомобілів. Авто, що обладнані дизельними моторами, становили 32% ринку. Середня вартість кожного автомобіля перевищила 31 000 доларів, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Renault було найпопулярнішим брендом в регіоні. Від початку року зареєстрували 270 таких автомобілів на суму майже 5 млн доларів. Кросовер Toyota RAV4 став бестселером серед моделей і покрив 8% продажів. Крім нього часто купували Renault Duster і Kia Sportage.

Загалом з початку 2021 року в Україні зареєстрували 75 500 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 2,4 млрд доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Toyota RAV4. Купували українці також автомобілі преміум-сегменту: так, на дорогах з’явились новенькі Rolls Royce Cullinan (6 авто, кожне з яких коштує від 487 604 доларів), Bentley Continental GT (15 авто, кожне з яких коштує від 281 761 долара) та Aston Martin DB11 (2 авто, кожне з яких коштує від 277 673 доларів). Порівняно з аналогічним періодом минулого року, в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 27%.

Нагадаємо, у серпні у Хмельницькому та області зареєстрували 170 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 5,4 млн доларів, а найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster.

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook