Новини
Політика

На позачергових виборах на Хмельниччині лідирує висуванець ВО “Батьківщина”

Позачергові вибори Смотрицького селищного голови відбулися вчора, 31 жовтня. За попередніми даними, перемогу у виборчих перегонах здобув висуванець партії ВО “Батьківщина” Ігор Ялоха. Його підтримали понад 45% мешканців громади, що взяли участь у голосуванні.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив сам кандидат.

Я щиро дякую за довіру і запевняю – з першого ж дня отримання повноважень розпочну системну і наполегливу роботу по розв’язанню наболілих проблем громади, – написав Ігор Ялоха.

Він також подякував усім політичним силам, громадським організаціям, які підтримали його кандидатуру.

Наголошую вкотре: наша громада – не полігон для політичних баталій. І тільки консолідацією зусиль і конкретними справами ми зможемо зробити громаду успішною і процвітаючою, – йдеться у дописі.

Також він додав, що вибори відбулися і ТВК підтвердила результати волевиявлення громадян.

А отже, пристрасті виборчих баталій мають залишитися у минулому. І я закликаю усіх моїх вчорашніх конкурентів до конструктивної співпраці на благо наших земляків,резюмував переможець виборчих перегонів.

Як зазначено у протоколі Смотрицької селищної ТВК, Ігор Ялоха набрав 981 голос виборців, в його найближчої суперниці, Тетяни Білоус, 730 голосів. У решти 4 кандидатів – менше ніж 200 голосів. Всього взяли участь у голосуванні 2165 виборець, 103 бюлетені було визнано недійсними.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook