Від безпритульних собак постраждало близько пів сотні мешканців Шепетівки | Поділля News
Новини
Суспільство

Від безпритульних собак постраждало близько пів сотні мешканців Шепетівки

Протягом шести місяців по допомогу до лікарів звернулися понад чотири десятки мешканців Шепетівки, які отримали травми, як фізичні, так і психологічні, внаслідок зустрічі з безпритульними псами. Проблема, яка роками не вирішується не лише у Шепетівці, а в багатьох містах області, обходиться бюджету, зокрема, цього районного центру у чималу суму.

Останній випадок нападу безпритульних псів на людину зафіксували у Шепетівці вчора, 8 листопада. На вулиці Героїв Небесної Сотні зграя тварин напала на працівницю місцевої школи. Про це у соцмережах повідомила депутатка міської ради, директорка НВК №2 надія Качоровська. Як йдеться у повідомленні шепетівчанки, завдані жінці травми потребували допомоги медиків, тож постраждалій довелося звертатися у лікарню.

За інформацією “День за днем”, після того, як постраждала шепетівчанка отримала необхідну медичну допомогу, їй доведеться ще пройти курс щеплень. Також, як повідомляє видання з посиланням на медиків місцевої багатопрофільної лікарні, у місті це – не перший випадок, коли після нападу безпритульних тварин шепетівчани змушені проходити лікування, в тому числі отримувати щеплення. Зокрема, за 6 місяців року до медиків звернулися 47 покусаних собаками місцевих мешканців. З них 37 призначили повний курс щеплень, кожен з яких обходиться у 2 500 гривень. Кошти на вакцинацію (а за пів року ця сума становить понад 90 тисяч гривень) виділяють з міського бюджету, тож не вирішене питання з агресивними вуличними тваринами не лише завдає проблем місцевим мешканцям, а й спустошує скарбницю громади.

У коментарях мешканці Шепетівки неодноразово звернулися до міської влади з проханням почати розв’язувати проблему безпритульних тварин, оскільки, пишуть люди, навіть стерилізація тут не допоможе, позаяк тварини все одно залишатимуться на вулиці – голодні та злі.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook