Новини
Події

Голова Хмельницької ОДА зустрівся з благодійниками з Голландії

Цьогоріч завдяки благодійній організації «Caritas Ukraine-Holland» медичні заклади Хмельниччини отримали багатофункціональні ліжка, меблі, матраци, білизну, медичні апарати, а також обладнання для ветлікарень. Крім цього, фонд опікується Голенищівською спеціальною школою Кам’янець-Подільського району, якій надали парти, стільці, спортивний інвентар, солодощі, новорічні подарунки тощо.

Уже впродовж 26 років «Caritas Ukraine-Holland» надає свою допомогу українцям, які потребують духовної, моральної та матеріальної підтримки. Сьогодні, 12 листопада, представники благодійної організації на чолі з її директором паном Яном Пілкісом відвідали обласний центр. Під час зустрічі, в якій взяв участь голова Хмельницької ОДА та його заступники Cергій Тюрін та Володимир Юр’єв, Сергій Гамалій подякував гостям за їхню благодійну діяльність, широко відому як в Україні, так і в нашій області.

Робота благодійників – це служіння людям, це допомога соціальним службам при розв’язанні суспільних проблем, це приклад для громадян, як треба робити добрі справи, як спільними зусиллями долати кризові явища, – наголосив під час зустрічі посадовець.

В свою чергу, пан Пілкіс подякував представникам адміністрації за сприяння у діяльності фонду в регіоні, адже організація неодноразово натрапляла на труднощі при транспортуванні гуманітарної допомоги, перетині українських кордонів та її розмитненні.

Під час зустрічі учасники обговорили низку питань щодо подальшої співпраці та сприяння у наданні гуманітарної допомоги у медичній, освітній та соціальній сферах.

За інформацією пресслужби Хмельницької ОДА

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook