Новини
Суспільство

На Хмельниччині триває розробка програми “Питна вода”

Чергове засідання робочої групи з розробки проєкту програми «Питна вода Хмельниччини» на 2022-2026 роки відбулося днями у Хмельницькій ОДА. Загалом подано пропозиції по 150 об’єктах у селах області на суму 364,5 млн грн.

В засіданні робочої групи взяли участь заступник голови ОДА Сергій Ткачук, голова обласної ради Віолета Лабазюк, директорка Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Віра Бригадир, директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич та інші запрошені.

За інформацією директорки Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Віри Бригадир, крім цього, подали пропозиції на 14 проєктів (вартість кожного об’єкта – понад 10 мільйонів), з них 6 водогонів на суму 414,6 млн грн і 8 очисних споруд на суму 1311,3 млн грн.

Основним завданням програми “Питна вода Хмельниччини” є покращення забезпечення населення області питною водою нормативної якості, реформування та розвиток систем водопровідного господарства, поліпшення на цій основі стану здоров’я населення та оздоровлення соціально-екологічної ситуації в області.

Прогнозний бюджет програми «Питна вода Хмельниччини» на 2022-2026 роки складає 285 млн грн, з них 200 млн грн – обласний бюджет і 85 млн грн – місцевий бюджет. Від 11 громад області пропозиції до Департаменту не надійшли.

Як повідомили у пресслужбі Хмельницької ОДА, першочергово до проєкту програми будуть включені об’єкти незавершеного будівництва, реалізація яких розпочалася у попередніх роках. Також керівники громад мають пам’ятати, що обов’язковою умовою для отримання коштів буде співфінансування 30% вартості проєкту з місцевого бюджету.

За результатами обговорення було вирішено, що Департамент розвитку громад, будівництва та ЖКГ ОДА має отримати від тергромад відповідні підтвердження щодо актуальності наданих раніше пропозицій та сформувати остаточний проєкт Програми. Далі погоджений проєкт програми буде винесено на розгляд чергової сесії обласної ради у грудні цього року.


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook