Новини
Інфраструктура

Готовність автошляхів області до зими обговорили у Хмельницькій ОДА

Засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху при ОДА за дорученням заступника голови ОДА Сергія Ткачука провів начальник управління інфраструктури ОДА Василь Остапчук. Розпочалося обговорення з питання щодо забезпечення безпечного та безперебійного руху автотранспорту автомобільними дорогами Хмельницької області в зимовий період 2021-2022 років.

Як повідомив представник Служби автомобільних доріг в області, станом на 16 грудня 2021 року в підрядних організаціях в достатній кількості наявні запаси матеріалів для боротьби із зимовою слизькістю, а саме: фрикційних матеріалів 103% та технічна сіль майже 70%.

З початку зимового періоду використано 1800 тон протиожеледних матеріалів та заготовлено 600 тонн органо-мінеральної суміші для ліквідації аварійної ямковості. Станом на сьогодні в підрядних організаціях створено 10 денний запас паливно-мастильних матеріалів для роботи в зимовий період у кількості: бензин – 14 тисяч тонн та дизпаливо – 115 тисяч тонн. На дорогах загального користування державного значення встановлено 800 комплектів знаків зимової тематики, укладено угоди на залучення 29 одиниць додаткової техніки на зимовий період, відеонагляд на дорогах області забезпечує 24 камери.

У ДП «Хмельницька обласна служба місцевих автодоріг» повідомили, що станом на 16 грудня заготовлено фрикційних матеріалів 22 688 т (97%) та технічної солі 2133 т (82%). Також для роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років підготовлено 288 одиниць техніки та укладено 38 договорів на залучення 68 одиниць техніки сторонніх організацій.

Для належного утримання дорожнього покриття на вулицях та дорогах комунальної власності у зимовий період 2021-2022 років підприємствами підготовлено 247 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, укладені угоди зі сторонніми організаціями для залучення 225 одиниць додаткової спецтехніки. Виконані роботи з капітального та поточного ремонтів дорожнього покриття загальною площею 567,4 тисячі м2, заготовлено 25,3 тис. тонн посипального матеріалу та реагентів, підготовлено 3,32 тис. од. шанцевих механізмів (у тому числі лопат) для прибирання снігу добровільними формуваннями з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Для реагування на можливі надзвичайні ситуації у дорожньо-мостовому господарстві створені аварійні бригади, які працюють у постійному і посиленому режимі, у кількості 35 одиниць, з особовим складом у кількості 306 осіб та у кількості 147 одиниць техніки, повідомили у пресслужбі Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, роботу снігоочисної техніки в місті хмельничани можуть відстежувати онлайн.


PR
Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook