Новини
Інфраструктура

Хмельницькі інспектори з паркування виписали 3560 адміністративних постанов

З 21 липня 2021 року в місті Хмельницькому почала працювати інспекція з паркування. З 1 вересня інспектори почали оформляти адміністративні постанови, які передбачають сплату штрафу.

У 2021 році, за період з 1 вересня до 31 грудня, інспектори з паркування виявили та виписали 2600 адміністративних постанов за порушення Правил дорожнього руху, в частині порушення правил паркування транспортних засобів.

З них виконано (сплачено) 2146 постанов та вручено власникам транспортних засобів 154 постанови, направлено до державної виконавчої служби 245 постанов, з яких примусово стягнено 55 постанов.

Починаючи з 1 січня 2022 року, виявлено та виписано 960 адміністративних постанов, з яких виконано (сплачено) 492 постанови та 30 постанов вручено власникам транспортних засобів.
У результаті зменшується кількість хаотично припаркованого транспорту, звільняється місце для безпечного зустрічного роз’їзду великогабаритного громадського транспорту та покращується оглядовість пішохідних переходів та виїздів з прилеглих територій, повідомили у Хмельницькій міській раді.

Щоправда, хмельничани покращення ситуації за ці 5 місяців так і не побачили. У коментарях під дописом висловили свої зауваження:

Щось нічого не помітно по Вайсера, Соборній, Зарічанська це взагалі місце де ніхто не посміє хоча б спробувати навести порядок. Можна взнати хоча б вулицю де порушень паркування стало менше? А то якби не ця новина то думав би що інспектори вже все, скінчились.

На мою думку, стало гірше. Раніше можна було викликати поліцію і вони швиденько розвантажували вулицю, а тепер і дзвонити нема куди)

прошу звернути увагу на локації по вул. Проскурівського підпілля, 46, та вул. Проскурівського підпілля, 48. Мало не щодня Спецкомунтранс по 15 хв сигналить, бо навіть до сміттєвого бака під’їхати не може. Купа автомобілів і на пішохідній зоні, і в зоні, де не можна паркуватись в принципі. Більше того, на локації “Рукавичка”, там де щоночі гучні алко-автопаті та мотоперегони, давно пора зробити закриту стоянку з відеонаглядом. Тоді б і люди, яким терміново по справах потрібно в “центр” міста не кидали би свої автомобілі посеред доріг.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook