Новини
Спорт

Тренер з Нетішина став почесним громадянином міста

Заслуженому тренеру України, тренеру-викладачу з боротьби самбо та дзюдо Нетішинської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи первинної профспілкової організації Хмельницької АЕС Геннадію Горохову присвоєно звання «Почесний громадянин міста Нетішина».

За 33 роки тренерської діяльності в Нетішинській КДЮСШ  Геннадій Горохов підготував 4 заслужених майстрів спорту України, 7 майстрів спорту України міжнародного класу, 44  майстри спорту України. Його вихованці здобули понад 80 медалей різного ґатунку на кубках і чемпіонатах Європи та світу, Всесвітніх іграх з єдиноборств. Тренер щороку підтверджує свій високий рівень з підготовки спортсменів.

Серед основних досягнень вихованців заслуженого тренера у 2021 році: 3-тє місце на чемпіонаті світу і 1-ше на чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед чоловіків Ярослава Давидчука, бронза чемпіонату світу з боротьби самбо серед юнаків Богдана Цисара. Вдало виступили вихованці Геннадія Горохова на змаганнях національного рівня у 2021 й продовжують виступати демонструючи високий клас і в цьому році.

Згідно із національним рейтингом 2021 року, оприлюдненим Федерацією самбо України, Геннадій Горохов посідає сьому сходинку топ-10 найкращих тренерів України. У місті атомників тренер користується беззаперечним авторитетом не лише у дорослих, а й у підлітків, допомагаючи стати сильнішими та повірити у себе.

За інформацією пресслужби ВП Хмельницька АЕС

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook