Новини
Суспільство

“Капітуляції не буде” – Хмельницький міський голова попередив про можливі фейки

У своєму офіційному зверненні в ніч з 1 на 2 березня Хмельницький міський голова Олександр Симчишин розповів про ситуацію на території громади.

Наше місто перебуває далеко від лінії фронту; все що нас турбує – повітряна тривога. Причому хтось жаліється, що не чутно сирен; для когось вони – дратівливий шум.

«Я отримую десятки повідомлень типу “Навіщо ви нас дратуєте сиренами і нічого немає”. Коли випускається ракета чи йде бомбардування або авіаналіт, це фіксують наші радари і вмикається сирена. Зона можливого ураження велика. Якщо ракета не впала у нашому місті, то вона впала десь інакше.  Тому укриття збереже ваше життя!» – підкреслив міський голова.

Шквал інформації, яка надходить з усіх джерел, переповнює розум; він не в силах відсіювати дурниці чи очевидні фейки. Тому Олександр Симчишин застерігає:

«Не менш важлива інформаційна гігієна. Ворог готує низку провокацій. Може перестати працювати телебачення і інтернет і ви отримаєте інформацію про те, що влада і військо здалося. Не вірте! Капітуляції не буде. Не поширюйте фейки! Дякую за активне волонтерство! Українці круті! Але і тут має бути дисципліна і системна робота! Зараз ми накопичуємо резерв продуктів на випадок такої ситуації, у якій опинилися наші брати-українці у інших містах. Готуємо для них можливі гуманітарні місії».

Ми переможемо у війні, але через дисципліну і самоорганізацію, чітку взаємодію. Слава Україні!

Нагадаємо, раніше низку неправдивої інформації спростував керівник Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій.

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook