Новини
Суспільство

На Хмельниччині одяг для військових шиють швейники та в’язні

До армії спротиву в тилу долучилися в’язні однієї з колоній на Хмельниччині та швейне підприємство з виготовлення елітної жіночої білизни. Наразі вони займаються пошивом одягу для військових.

В’язні колонії на Хмельниччині долучилися до підтримки Збройних Сил України та тероборони. В установі 10 ув’язнених займаються пошивом одягу. Оскільки складні операції ув’язненим чоловікам не під силу, на замовлення місцевого підприємства вони шиють рукавиці та інші прості, але необхідні речі.

У Хмельницькому для потреб фронту перепрофілювали виробництво з виготовлення жіночої білизни. тепер тут шиють спіднє для бійців, в’яжуть шкарпетки військовим і бійцям тероборони.

На підприємстві вже виготовили 300 комплектів натільної білизни та зв’язали 600 пар теплих шкарпеток. Їх безплатно передають для потреб військових.

Використовують як свою тканину, так і ту, яку привезли волонтери з речового ринку. Працівники готові працювати на потреби фронту стільки, скільки буде потрібно, проте запаси тканини вичерпуються. Її вистачить орієнтовно на день-два. Сировини для шкарпеток – на тиждень.

За словами директорки підприємства Ольги Атаманської, тканина для натільної білизни має містити 95% бавовни, нитки для шкарпеток мають бути повністю бавовняні,повідомляє Суспільне Поділля.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook