Новини
Суспільство

Шепетівчанин разом з іншими полярниками записали відеозвернення з Антарктики

Свято Христового Воскресіння вчить вірити в перемогу добра над злом – в перемогу України над рашистською ордою. І сьогодні кожен робить свій вклад в наближення такої бажаної для усіх нас перемоги. З нагоди Великодня команда 27-ї української антарктичної експедиції зі станції “Академік Вернадський”, членом якої є Максим Білоус з Хмельниччини, звернулась до мешканців України.

У своєму відеозверненні українські полярники відзначили, що народилися і живуть в дуже різних куточках нашої держави – від Києва до Євпаторії, від Харкова до Стрия.

Сьогодні для багатьох українців велике свято – Великдень. Але водночас сьогодні рівно 2 місяці від того жахливого дня, коли ворог почав віроломний наступ на нашу Україну. Вже 2 місяці триває страшна війна. Вбито тисячі українців, сотні дітей. Десятки тисяч поранених та мільйони скалічених доль. Зруйновано міста та понівечена пам’ять. Але як би ворог не намагався нас знищити, ми стоїмо, бо українці – незламні і непереможні, – зазначили полярники.

Вони подякували захисникам України та всім, хто самовіддано їм допомагає в цій сміливій справі.

Ви – наші герої! Дякуємо, що завдяки вам ми можемо і надалі працювати тут – на південному континенті – для своєї землі, проводити важливі для усього світу наукові дослідження і примножувати славу України. Ми з честю та гордістю триматимемо наш синьо-жовтий стяг над антарктичною землею. Ворогу не вдасться нас зламати, бо де б ми не були, разом – ми величезна сила. Підтримуймо одне одного, підтримуймо наших захисників, що мужньо обороняють терени нашої Вітчизни. Український дух, козацька воля і велика любов до своєї землі і людей щомиті наближають нашу Перемогу, – переконані учасники антарктичної експедиції.

Відеозвернення можна переглянути тут

Нагадаємо, мешканець Шепетівки Максим Білоус увійшов до складу української антарктичної експедиції за умовами відкритого конкурсу.

Цього разу в команді зимувального загону 27-ї Української антарктичної експедиції, яка в березні вирушила на станцію “Академік Вернадський”, більше науковців, ніж зазвичай, три жінки та один з наймолодших учасників за всі роки.

Автор: Наталя Кошай

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook