Новини
Кам’янець-Подільський район

Хмельниччина провела в останню путь загиблого Героя (ФОТО)

У суботу, 30 квітня мешканці Кам’янеччини прощались із Валентином Петруком, який загинув 23 квітня в Донецькій області від рук російських окупантів.

Петрук Валентин Васильович народився 6 серпня 1997 року в с. Гута-Чугорська, Кам’янець-Подільського р-ну Хмельницької області. З 2007 по 2016 рік навчався в Гуто-Чугорській початковій школі і Чабанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. З дитинства мріяв бути розвідником. Після завершення навчання в 9 класі вступив до професійно-технічного училища, де мав отримати кваліфікацію сантехніка. Коли розпочалися військова агресія на сході, Валентин відразу перейнявся тривожними новинами. А коли йому виповнилось 18 років, він не роздумуючи, прийшов до військкомату і записався добровольцем. Пізніше підписав контракт. А далі була служба в ЗСУ. Починаючи з 2016 року, Валентин брав участь у боях на Світлодарській дузі. Рубіжне, Попасна, Золоте, Водяне – це ті міста які загартували дух відважного воїна. Нагороджений відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Із початком широкомасштабної війни росії проти нашої держави, 131-й окремий розвідувальний батальйон, у складі якого воював Валентин, завжди проводив важкі бойові завдання. Снайпер-розвідник, старший солдат Валентин ПЕТРУК захищав Україну до останнього подиху… Загинув у боях біля м.Покровськ Донецька обл. під час обстрілу ворожими градами.

“Схиляючись у скорботі та розділяючи біль непоправної втрати, ми висловлюємо щирі співчуття родині і близьким загиблого. Царство небесне і вічна пам’ять Герою, який понад усе любив Україну і поклав своє життя за її мирне майбутнє”, – пишуть на Фейсбук-сторінці Староушицької ТГ.

З Героєм, який віддав своє життя за Україну, прощалися земляки, рідні, близькі, друзі, волонтери та воїни.

Також 30 квітня в Кам’янець-Подільському районі проводжали в останню путь захисника Валіцького Віктора Миколайовича.

Автор: Наталя Кошай

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook