Новини
Суспільство

«Розумний город – 2022»: зрощуємо перемогу!

«Контінентал Фармерз Груп» уже втретє проводить проєкт «Розумний город». Це соціальна ініціатива аграріїв для дітей та юнацтва, які мешкають у громадах присутності Компанії. Цьогоріч проєкт має особливу мету, адже зараз важлива праця та залученість у підтримку країни кожного.

Навіть зовсім юні українці мають шанс наблизити перемогу. Кожен засаджений клаптик зараз має зовсім іншу цінність, ніж у мирний час. Тож учасники проєкту зможуть зростити свою частинку перемоги на власній грядці та разом із «Контінентал» підтримати продовольчу безпеку України!

Цьогоріч у межах «Розумного городу», крім звичного прагнення виховати любов до праці на землі, зацікавити молодь сімейним фермерством, навчити основ сучасної агрономії, Компанія дає хлопцям та дівчатам можливість здобути патріотичний та волонтерський досвід. «Контінентал» пропонує учасникам проєкту власними руками виростити овочі борщового набору та особливий синьо-жовтий чай з лікарських рослин для наших оборонців. Юні аграрії сіятимуть червоний буряк, моркву, цибулю, капусту і квасолю, а також мальву та нагідку лікарську. Учасники самі обиратимуть, що ростиме на їхніх ділянках.

Зібраний урожай овочів допоможуть переробити партнери проєкту – кооперативи «Файні Ґазди» та «Стрийський Ясь». Їх висушуватимуть, потім – формуватимуть «сухий борщ», який доправлятимуть захисникам. А з лікарських трав готуватимуть патріотичний чай «Слава Україні».

Компанія забезпечує насінням городини, лікарських трав, міндобривами та надає експертний агрономічний супровід. Водночас від школярів потрібне тільки бажання, зацікавленість, наполеглива праця та наявність трьох сотих земельної ділянки під грядку для майбутніх урожаїв.

Щоб зголоситися до участі у проєкті, напишіть листа на електронну адресу: vkapustynskyi@cfg.com.ua. У ньому потрібно вказати ім’я та прізвище, місце проживання, контактний телефон.

Деталі за номером +380 67 678-44-68 (Василь). Заявки приймаємо до 20 травня.

Нагадаємо, на Хмельниччині ягідний кооператив, зважаючи на ситуацію в країні, перепрофілювався та вирощуватиме овочі, аби забезпечити продовольством тих, хто потребує допомоги.

Ірина Пискур

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Адміністратор сайту

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook