Родинам трьох загиблих курсантів з Хмельниччини вручили їхні нагороди (ВІДЕО)
Троє курсантів зі Старокостянтинівщини загинули у перші дні війни під час артилерійського обстрілу росіянами Харкова. Посмертно їх було відзначено державними нагородами, які вручив родинам загиблих начальник інженерно-авіаційного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил.
Як повідомили на сторінці Старокостянтинів офіційний, державними нагородами України – медалями “Захиснику Вітчизни” (посмертно) – відповідно до Указу Президента України №190/2022 було відзначено трьох загиблих курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил ім.І.Кожедуба: Сергія Шевчука, Владислава Загороднього та Владислава Краснолуцького.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/06/nagorody-ukaz-1.jpg)
Привіз нагороди у Старокостянтинів начальник інженерно-авіаційного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил ім.І.Кожедуба полковник Богдан Іващук. Разом із міським головою Миколою Мельничуком вони виконали місію вшанування пам’яті загиблих та вручили відзнаки родинам курсантів.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/06/Zagorodnij-nagoroda.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/06/iSHevchuk-nagoroda.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/06/Krasnoluts-ky-j-nagoroda.jpg)
Хочу сказати, що всі ті курсанти, які зі мною були, це вже герої, тому що, не зважаючи на те, що у нас 8 років йшли бойові дії, вони свідомо обрали свій шлях – стати захисниками України. Мені дуже була велика честь з ними разом служити і тримати оборону, тому що це дуже гарні хлопці, яких я знав особисто. У них була мрія – стати офіцерами Збройних Сил України, але удар авіабомби зруйнував всі їхні плани, – сказав, звертаючись до матерів загиблих курсантів полковник Іващук.
Нагадаємо, цим же указом відзначено державною нагородою ще одного курсанта Харківського вишу родом з Шепетівщини Богдана Монаха, який також загинув під час артилерійського обстрілу. Його медаль, а також орден “За мужність” III ступеня загиблого солдата Володимира Гулькевича, який загинув, обороняючи Херсонщину, днями вручив родинам військових міський голова Шепетівки Віталій Бузиль.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook