Новини
Інфраструктура

У хмельницьких тролейбусах знову штрафуватимуть безбілетників

На непопулярний, але вимушений крок змушене піти комунальне підприємство “Електротранс”, повернувши у салони хмельницьких тролейбусів контролерів, а разом з ним – штрафи за проїзд без оплати.

Гроші, які сплачують за проїзд пасажири, комунальне підприємство витрачає на нагальні потреби: оплату електроенергії, виплату зарплати працівникам, ремонт тролейбусів, на стан яких у Хмельницькому не скаржився лише лінивий. Наразі, нагадаємо, ремонтом тролейбусів у місті займаються, в тому числі й учні професійного училища, які за свою роботу також отримують оплату. Відтак кожна не доплачена “зайцем” у транспорті гривня – це мінус на витрати, які могли би покращити транспортну інфраструктуру у місті.

Тож, аби хмельничани та гості міста, які користуються громадським електротранспортом, не жили “як в радянщину”, а вчилися бути свідомими (нехай для цього й потрібно “вчити” гривнею), у КП “Електротранс” попередили про повернення штрафних санкцій за безквитковий проїзд.

Оскільки вартість квитків на проїзд у хмельницьких тролейбусах зросла з 1 липня, відповідно, і штрафи будуть вищими, ніж раніше – 280 гривень. Половину цієї суми становить адміністративний штраф, половину – штрафна санкція у 20-кратному розмірі вартості квитка (7 гривень коштує наразі проїзд за готівку, 6 гривень – при оплаті е-квитком.

Штрафувати безбілетників у Хмельницькому почнуть 15 липня, повідомили у КП “Електротранс”.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook