З Шепетівки на Харківщину відправили гуманітарну допомогу
Вже не вперше із Хмельниччини на схід України відправлено гуманітарний вантаж, аби підтримати українців, які перебувають під ворожими обстрілами. Вкотре з Шепетівки гуманітарний вантаж відправлено на Харківщину.
Продукти, засоби особистої гігієни, речі першої потреби та дитяче харчування з Шепетівської громади відправили мешканцям Харкова, які переховуються у бомбосховищах та потребують підтримки в умовах бойових дій.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/dopomoga-harkiv-02.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/dopomoga-harkiv-03.jpg)
Як повідомили у Шепетівській міській раді, гуманітарний вантаж відправлено за ініціативи Благодійної організації «Полонський благодійний фонд Святого Валентина».
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook