Держархів Хмельниччини влаштував захід до Дня української державності
Вчора, 28 липня, у БЦ Парус відбувся захід з нагоди Дня Української Державності. Захід було організовано Державним архівом Хмельницької області спільно з Департаментом інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОВА.
У заході взяли участь керівництво Хмельницької ОВА та Обласної ради, керівники структурних підрозділів ОВА, члени обласної кінокомісії, представники вишів, архівісти, науковці, активна молодь, громадські діячі Хмельниччини.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/arhiv-01-1024x683.jpg)
Розпочався захід з історичного екскурсу на тему: ,,Україна на шляху до незалежності: регіональний аспект”. У рамках екскурсу слухачі мали можливість ознайомитися з банерною виставкою підготовленою Держархівом області з історії становлення Української Державності.
Далі виступили заступник голови Обласної військової адміністрації Володимир ЮР’ЄВ та заступник голови Обласної ради Валентин Соколюк.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/arhiv-03-1024x683.jpg)
По завершенню офіційної частини були громадські обговорення у форматі ,,світове кафе”. На обговорення були запропоновані такі актуальні теми:
- історичні події, які сприяли утвердженню української державності;
- історичні події, які стримували розвиток української державності;
- наше сьогодні: що необхідно зробити для утвердження української державності.
Учасники заходу були розділені на команди за віковою категорією на три покоління, де кожен учасник мав можливість висловитись щодо запропонованих тем.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/07/arhiv-04-1024x683.jpg)
Обговорення проводила фахівець Обласної військової адміністрації з питань організації громадських заходів Тетяна Архіпович.
Більше фото з заходу – за посиланням
Довідково: “Сьогодні ми відзначаємо День Української Державності: попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, адже “українців не зламати”, – заявив Президент України Володимир Зеленський. День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів.
Автор: Адміністратор сайтуВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook