Новини
Спорт

Хмельницька веслувальниця здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи в Данії

В перший день чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное з марафону, який проводиться з 28 по 31 липня у місті Сількеборг (Данія), українські спортсмени завоювали 2 золоті медалі. Відкрила рахунок медалям української збірної вихованка Хмельницької ДЮСШ №3.

17-річна вихованка Хмельницької дитячо-юнацької спортивної школи № 3 каноїстка Анастасія Дежицька (тренери – Микола Кушта і Олексій Слівінський) дебютувала на змаганнях такого рівня і завоювала золоту медаль на дистанції 11,8 км з трьома великими колами і двома перебіжками, а також одним маленьким колом, яке завершувало гонку.

На першому колі Анастасія очолила трійку лідерів, які йшли щільною групою, але після першого кола відрив українки від Імоли Батки – представниці найсильнішою веслувальної нації в марафоні (49 золотих медалей за 17 Євро) – Угорщини, складав вже 12 секунд. Його вона здобула в завершальній фазі першого кола. Далі відрив тільки збільшувався: після 2-го кола – 24, після 3-го – 36. І на маленькому колі українка свого не втратила. Відмінний початок чемпіонату Європи для збірної України і для Анастасії,повідомили у Федерації каное України.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook