Двоє військових з Хмельниччини служать у ворожій армії
Військовим – уродженцям Кам’янеччини та Шепетівщини – Служба безпеки України заочно оголосила про підозри у державній зраді. Перейшли на бік ворога військовослужбовці після анексії Криму і залишилися там у складі ворожої армії.
Обоє військових до 2014 року служили у ВМС України. Після окупації Криму склали зброю та відмовилися передислоковуватися, як того вимагало українське командування. Натомість досі залишаються на окупованому півострові та служать ворогу. Уродженець Кам’янеччини, який служив в бригаді надводних кораблів – на протидиверсійному катері “Юнармієць Криму”, уродженець Шепетівщини, який був у складі авіаційної бригади ВМС, також добровільно співпрацює з агресором.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/zradny-k-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/zradny-k-02-731x1024.jpg)
Щодо обох військових зібрано достатньо доказів їхньої зради. Заочно обом повідомлено про підозри. відповідно до статті Кримінального кодексу їм загрожує покарання – позбавлення волі на термін до 15 років, повідомили у пресслужбі УСБУ у Хмельницькій області.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook