Новини
Суспільство

Вулицями Хмельницького прогулявся легендарний пес Патрон (ВІДЕО)

Героїчний джек-рассел-тер’єр, який рятує людські життя, шукаючи вибухівку, яку залишили по собі російські окупанти, завітав до Хмельницького. В обласному центрі пес Патрон, який завжди одягнений у традиційний бронежилет, навіть коли він не на “роботі” поспілкувався з дітьми, а потім прогулявся центральними вулицями міста.

На прогулянці Патрона супроводжували не лише рятувальники, а й начальник Хмельницької обласної військової адміністрації, який знімав подорож пса вулицею Проскурівською на відео.

Підемо прогуляємося, познайомимося з дітками, сьогодні він вже був з дітками. Це наш герой. Наші ДСНСники герої без зброї, а це наш герой у бронежилеті, – прокоментував Сергій Гамалій.

Судячи з поведінки легендарного пса, він навіть у безпечному Хмельницькому уважно принюхувався до всього, що його оточувало, і ні на мить не забував про свою роботу.

За час війни, якщо я не помиляюся, він знайшов близько 90 вибухівок. Можливо, навіть більше. Це була інформація за перші два місяці. Але працює щоденно, бо щодня треба чомусь навчатися, – прокоментував начальник Хмельницької ОВА.

Хмельничани ж, які зустрічали у місті Патрона, цікавилися, чи він справжній, додав Сергій Гамалій. Тож ті, кому трапився сьогодні на шляху відомий у всій Україні пес, залишили собі фото на пам’ять про такого гостя міста.

До слова, це вже не перший візит на Хмельниччину Патрона, адже його господар – чернігівський рятувальник Михайло Ільєв – родом з Дунаєвеччини. На початку травня він разом зі своїм вихованцем приїздив на батьківщину.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook