У Хмельницькому діти-волонтери придбали біноклі для військових
Ще один благодійний дитячий збір закрили у Хмельницькому. Молодим представникам руху «Захист. Діти» вдалося зібрати необхідну суму коштів, за які купили професійні біноклі для ЗСУ. Власноруч зроблені сувеніри діти продавали на благодійних ярмарках, які проходили у різних містах України.
В них вийшло, вони досягли поставленої мети! Своєю творчістю, своїми стараннями та своєю активністю у них вдалося зібрати 53 000 гривень та за них придбати 6 біноклів для наших захисників, – вказано на сторінці волонтерів.
Протягом місяця діти створювали унікальні сувеніри та аксесуари, розписували військові предмети, шопери, підставки, малювали картини та продавали на благодійних ярмарках, які проводили у різних містах України: в Одесі, Сумах, Києві, Чернівцях, Івано-Франківську у співпраці з місцевими волонтерськими організаціями.
Ми бачимо як не лише дорослі, а й діти допомагають українській армії. Всі знають про тих маленьких волонтерів, які допомагають великим всеукраїнським фондам. Але й маленькі хмельничани, та діти-переселенці, які наразі проживають у Хмельницькому, також заслуговують на щиру подяку, – говорить волонтерка Ірина Тимчук.
Всі біноклі представники «Захист. Діти» днями передадуть на підрозділи, які проходять службу на передовій (сіверський та східний напрям).
![біноклі для ЗСУ](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/dity-binokli-ZSU-01.jpg)
Марафон волонтерських ярмарків продовжується, адже запитів від військових багато. Придбати цікаві та унікальні товари хмельничани можуть на щотижневих благодійних концертах, які проходять у суботу та неділю в ТРЦ «Оазис».
Також маленькі волонтери планують продовжити тур містами України – наступна зупинка відбудеться в Одесі 20-21 серпня. До слова, частину розмальованих юною представницею «Захист. Діти» хмельничанкою Аліною Стебло військових шоломів та фляг передали на благодійність у Францію, Іспанію та Португалію, де місцеві волонтери реалізовуватимуть ці сувеніри, а кошти передаватимуть на потреби Збройних Сил України.
Нагадаємо, днями на Хмельниччині відбувся ярмарок меду, під час якого також збирали кошти на потреби ЗСУ.
Автор: Наталя КошайВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook