Начальник Хмельницької ОВА прокоментував символіку хресної ходи, що рухається територією області
Хресна хода, яка днями пройшлася через Кам’янець-Подільський та рухається далі територією Хмельниччини в напрямку Тернопільщини, викликала суспільний резонанс не лише в регіоні, а й за його межами. Крім символіки на хрестах, яку несуть учасники ходи, запитання у мешканців області викликають молоді люди спортивної статури, котрі йдуть разом з прихожанами, проходячи, зокрема, через блокпости та через населені пункти.
Нагадаємо, розголосу ситуації, що склалася навколо ходи, надав народний депутат України Володимир Ар’єв, який написав на своїй сторінці у Фейсбук, що її учасники несуть стилізовані триколори поряд з українською символікою. Цю інформацію йому підтвердили кам’янчани.
Фото з Кам’янця-Подільського, викладені у соцмережах, та допис нардепа виклали бурхливі обговорення. Міський голова Кам’янця наразі ситуацію не прокоментував, попри те, що в коментарях під одним з його дописів кам’янчани ставлять прямі запитання щодо того, що відбувається у місті.
Натомість відреагував начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій. У своєму телеграм-каналі очільник області наголосив на тому, що правоохоронці завжди “правильно реагують на будь-які прояви колабораціонізму”. А щодо символіки, яку несуть учасники ходи, то, за словами Сергія Гамалія, “триколору під час ходи не було, були лише стрічки”.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/gamalij-dopy-s.jpg)
Щодо синього, білого та червоного, то на поєднання цих кольорів мешканці Хмельницького, до прикладу, завжди звертають увагу. Навіть коли йдеться про одяг, в якому ці кольори поєднуються. Зокрема, у соцмережах неодноразово викладали фото та відео з вулиць обласного центру, на яких зображено людей, котрі носять вбрання “не дуже гарного забарвлення”.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/try-kolor-hmel-02.jpg)
Це якийсь тренд в Хмельницькому чи люди не дивляться, що вдягають? – цікавляться у соцмережах.
Тож не дивно, що стрічки в кольорах прапора країни-агресора (нехай і в розрізненому вигляді) в поєднанні з заходом, ініційованим прихожанами УПЦ, викликали таку бурхливу реакцію у соцмережах.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook