Новини
Інфраструктура

Кам’янець-Подільський у півтора раза збільшив здачу житла в експлуатацію

На Хмельниччині протягом січня-червня добудовані та прийняті в експлуатацію житлові будинки загальною площею 86,6 тисячі метрів квадратних. Торік за перше півріччя здали власникам квартири площею понад 140 тисяч метрів; падіння цьогоріч в цілому по області становило 39,8%.

Найгірша ситуація в Шепетівському районі. В районі споруджено 1548 квартирних метрів житла. Фактично лише 20-30 (залежить від площі квартир) місцевих родин отримали нове житло. Це майже вдесятеро менше, ніж торік: падіння становило 87,2%.

Звісно, за обсягами будівництва у лідерах найбільший район – Хмельницький: здано в експлуатацію 66,2 тисячі квадратних метрів загальної площі житла. Як бачимо, це становить близько трьох чвертей від загальнообласних здобутків будівельників.

Проте навіть у Хмельницькому районі через війну спад у будівництві доволі високий – падіння на 44,5%: жителі фактично отримали майже вдвічі менше квартир, ніж у першому півріччі минулого року.

На цьому тлі приємно вразив Кам’янець-Подільський район: здано в експлуатацію житло площею 18,9 тисячі квадратів. Темпи зростання в районі становили 52,1%, повідомили у Головному управлінні статистики у Хмельницькій області.

Нагадаємо, за пів року ремонт житла на Хмельниччині подорожчав на третину

Стокове зображення від Depositphotos

Автор: Костянтин Зварич

Всі новини на одному каналі в Google News  Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook