У Хмельницькому цвітуть каштани. Знову (ФОТО)
Хмельничани, схоже, вже настільки звикли до того, що хворі каштани в центрі міста вдруге вкриваються цвітом наприкінці літа, що вже й майже не звертають на них уваги. Щоправда, цього року на землі для них є дещо цікавіше, ніж каштановий цвіт над головою.
Каштани у центрі Хмельницького зацвітають наприкінці серпня вже років чотири, якщо не більше. Більшість – на вулиці Проскурівській. Екологи кажуть, аномальне цвітіння можуть спричинити погодні умови (до прикладу, спека, що викликає у дерев стрес), або хвороба (ураження каштановою міллю).
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/20220827_193221-768x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/kashtany-09.jpg)
На деревах, як і раніше, змішалися кілька сезонів: гілки вкриті сухим пожовклим листям, молодим зеленим, “свічками” з квітами та спілими колючими плодами.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/20220827_192950-768x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/20220827_193230-768x1024.jpg)
Дерева неподалік поки що тримаються, проте ознаки захворювання видно і на них.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/kashtany-05.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/kashtany-01.jpg)
Хмельничани ж здебільшого, не дивляться вгору, а дивляться перед собою. Цього року їхню увагу привертають кубічні інсталяції на Алеї Героїв, встановлені за кілька днів до війни, та розбита ворожа техніка, яку розмістили неподалік у День незалежності України.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-10.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-11.jpg)
Навіть увечері тут чимало охочих роздивитися, сфотографувати та обговорити. Найбільшою “популярністю”, за спостереженнями, користується підбитий модифікований Т-64.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-02.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-03.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-04.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-05.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-06.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-07.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-08.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-09.jpg)
До слова, на Алеї Героїв біля деяких портретів загиблих захисників хмельничани постійно залишають квіти.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/tanky-12.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook