У Хмельницькому по гарячих слідах затримали підозрюваного у вбивстві
Тіло безхатька з численними травмами виявила перехожа біля автомийки. Правоохоронці оперативно встановили особу підозрюваного у вбивстві 51-річного чоловіка і затримали його. Попередньо, конфлікт між чоловіками стався через гроші. За умисне вбивство хмельничанину загрожує до 15 років ув’язнення або ж довічне.
Як повідомили у поліції Хмельниччини, тіло чоловіка виявили на вулиці Прибузькій. На голові загиблого були сліди числених ушкоджень. На місце події викликали правоохоронців та медиків.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/08/mistse-vby-vstva.jpg)
Особу чоловіка правоохоронцям вдалося встановити. Завдяки опитаним свідкам та переглянутим записам камер відеоспостереження поліцейські змогли вирахувати і підозрюваного – ним виявився 38-річний безхатько. Його затримали наступного дня.
Попередньо встановлено, що чоловіки посварилися через гроші, які не могли поділити, під час розпивання спиртних напоїв. Тож молодший побив старшого дерев’яною палицею, а потім пішов, залишивши його напризволяще.
Щодо затриманого хмельничанина, то, як зазначають у поліції, раніше він вже відбував покарання за аналогічний злочин.
Слідство триває. Підозрюваного взято під варту.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook