Новини
Інфраструктура

Мешканцям Хмельниччини газівники пропонують котли та обладнання, аби підготуватися до зими

В АТ «Хмельницькгаз», окрім  власного імпорту бренду 104.ua – котлів Baymak, DemirDokum, 104.ua, Termet, які мають неабиякий попит у подолян, сертифіковані газові прилади кращих зарубіжних та українських заводів-виробників пропонують придбати у 104 Клієнтському просторі за місцем проживання (у Хмельницькому – на вул. Свободи,22 біля ЦНТЕІ).

Наразі на численні прохання та замовлення клієнтів – вчергове поповнено запас сертифікованої економної та якісної продукції: надійшла чергова партія інноваційних газових котлів з економією до 40% газу. А також  – проточних водонагрівачів, радіаторів, конвекторів, сигналізаторів газу, модемів дистанційної передачі даних.

На порозі – опалювальний сезон, який буде одним з найскладніших. Тому варто поспішити та придбати сертифіковані та економні прилади і обладнання у своєму 104 Клієнтському просторі за місцем проживання, які працюють у кожному місті та районному центрі Хмельниччини!

Які переваги отримає споживач, придбавши котел або необхідні прилади/обладнання у своєму 104?

  • – кваліфікований підбір обладнання та приладів відповідно до норм та технічних вимог з врахуванням побажань клієнта
  • – наявність сертифікату на устаткування та гарантійні зобов’язання від заводу-виробника
  • – прямі поставки від виробника
  • – оптимальні доступні ціни на газові прилади та обладнання
  • – постійний супровід та зворотній зв’язок з персональним менеджером

Дякуємо за довіру! Працюємо та разом підтримуємо наші ЗСУ! З  кожного проданого акційного котла (діє акція на котли власного імпорту),  ми перераховуємо 500 грн на купівлю автівки нашим захисникам,зазначили в АТ “Хмельницькгаз”.

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook