Мешканець гуртожитку у Кам’янці до смерті побив сусіда
Побутовий конфлікт у гуртожитку в Кам’янці-Подільському закінчився бійкою, яка мала летальні наслідки. За фактом нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до смерті, відкрите кримінальне провадження.
Як повідомили у Кам’янець-Подільському районному відділенні поліції, сутичка між сусідами-однолітками у гуртожитку сталася вчора, 12 вересня. 37-річні чоловіки сперечалися через побутові проблеми, і в результаті побилися. Один з них під час бійки завдав іншому ударів алюмінієвою палицею, травми від яких виявилися смертельними.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/09/gurtozhy-tok-kamyanets-.jpg)
Зловмисника затримано. Його готуються оголосити про підозру та обрати міру запобіжного заходу. Наразі правоохоронці з’ясовують обставини події.
Читайте також: На Хмельниччині засудили неповнолітнього, який побив пенсіонера
Автор: Тетяна Новак
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook