Новини
Суспільство

“Гуфі-центр” у Хмельницькому відзначив річницю з дня відкриття

Хмельницькому “Гуфі-центру” виповнився рік. У навчальному центрі правильного поводження з відходами влаштували святковий тур для всіх охочих, квест-екскурсію з подарунками для дітей та вікторину з призами.

У день народження центру, 29 вересня, відвідувачі подивились фільм про історію сміття, пограли з інтерактивними експонатами та навчились, як правильно поводитись із відходами. Також у приміщенні встановили новий експонат – “Дружній до довкілля будинок Гуфі” з фігуркою “Гуфі” та кількома поверхами з написами-рекомендаціями щодо того, як стати більш енергоефективним та зберігати природні ресурси.

1 жовтня гіди провели квест-екскурсію для дітей. Відвідувачі отримали приємні враження та подарунки від Гуфі. Також до річниці організували цікаву вікторину на сторінках Гуфі-центру у соцмережах із запитаннями та призами за правильні відповіді.

Працівники навчального центру розповіли, що за рік роботи його відвідало понад 7 тисяч людей. Причому це були не лише хмельничани, а й тимчасово переміщені особи та мешканці інших українських міст та країн.

Нещодавно приміщення центру прикрасила 4-х метрова інсталяція з вторинної сировини під назвою “Метаморфози”. Її створили художниця Оксана Мазур та ювелір Максим Франко. Кожен бачить і трактує інсталяцію по-своєму. Спершу помічаєш лише окремі деталі, а потім, вдумливо споглядаючи роботу, бачиш, як вони поєднуються у цілісну картину.

Детальніше – на сайті Хмельниччина туристична

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook