Госпіталю у Хмельницькому передали медичне обладнання (ФОТО)
Сьогодні, у День захисників та захисниць України, благодійну допомогу отримав один із військових шпиталів Хмельницького. Потребу госпіталь має не лише в обладнанні, а й в продуктах, засобах гігієни тощо. Привезли допомогу представники Хмельницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України. При передачі обладнання був присутній також начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/gospy-tal-01-1024x654.jpg)
Сьогодні відбувається передача гуманітарної допомоги на шпиталь. Це тумбочки, стільці, інше обладнання, яким буде укомплектований госпіталь. Є можливість далі передавати, ми, єдине, чекаємо зараз доставок з-за кордону. Якщо є допомога, ми її надаємо, якщо немає, ми намагаємося її десь знайти, – розповідає в.о. голови Хмельницької обласної організації ТЧХУ Богдан Малінський.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/gospy-tal-04-1024x682.jpg)
Це вже не перша допомога з початку повномасштабного вторгнення, яку нам надають. Потреби є постійні і щодо медикаментозного забезпечення, і щодо поліпшення нашої матеріально-технічної бази. Сьогодні ми отримали на допомогу нашим медичним працівникам обладнання, яке буде застосовуватися в роботі нашого закладу, – каже директорка шпиталю Оксана Бочкарьова.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/10/gospy-tal-03-1024x682.jpg)
Також незабаром мають доставити ще один вантаж – з сухими пайками для військових. Вони можуть знадобитися у випадку непередбачуваних ситуацій. У доставці вантажу сприяє Товариство Червоного Хреста України.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook