«Громада нам рада?»: у Хмельницькому обговорили інтеграцію переселенців з Луганщини
На запрошення громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» заступник голови обласної ради Валентин Соколюк взяв участь в засіданні круглого столу на тему «Громада нам рада?».
У засіданні взяли участь також представники обласної державної адміністрації, міської ради, районної державної адміністрації, представники благодійного фонду «Stabilization Support Services».
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pereselentsi-luganshhyna-02.jpg)
У своєму виступі Валентин Соколюк наголосив, що обласна рада продовжує роботу з підтримки людей, які були вимушені залишити свої домівки, розповів про роботу центру гуманітарної допомоги та про комунальні заклади Хмельницької обласної ради, на базі яких наразі проживають внутрішньо переміщені особи.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/pereselentsi-luganshhyna-03.jpg)
На засіданні обговорювалися шляхи вирішення проблем інтеграції внутрішньо переміщених осіб з Луганщини у громадах Хмельницької області а також питання координації зусиль з місцевою владою щодо обміну інформацією та ресурсами .
На сьогодні у нашій області зареєстровано понад вісім тисяч переселенців з Луганщини. Половина цих людей працездатні особи, двадцять чотири відсотки це люди пенсійного віку. За підсумками обговорення прийнято резолюцію «круглого столу». На питання теми круглого столу «Громада нам рада?» влада Хмельниччини відповіла – «Так!».
За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook