Новини
Офіційно

«Громада нам рада?»: у Хмельницькому обговорили інтеграцію переселенців з Луганщини

На запрошення громадської організації «Громадська ініціатива Луганщини» заступник голови обласної ради  Валентин Соколюк  взяв участь в засіданні круглого столу на тему «Громада нам рада?».

У засіданні взяли участь також представники обласної державної адміністрації, міської ради, районної державної адміністрації, представники благодійного фонду «Stabilization Support Services».

У своєму виступі Валентин Соколюк наголосив, що обласна рада продовжує роботу з підтримки людей, які були вимушені залишити свої домівки, розповів про роботу  центру гуманітарної допомоги та про комунальні заклади Хмельницької обласної ради, на базі яких наразі проживають внутрішньо переміщені особи.

На засіданні обговорювалися шляхи вирішення проблем інтеграції внутрішньо переміщених осіб з Луганщини у громадах Хмельницької області а також питання координації зусиль з місцевою владою щодо обміну інформацією та ресурсами .

На сьогодні у нашій області зареєстровано понад вісім тисяч переселенців з Луганщини. Половина цих людей працездатні особи, двадцять чотири відсотки це люди пенсійного віку. За підсумками обговорення прийнято резолюцію «круглого столу». На питання  теми круглого столу «Громада нам рада?» влада Хмельниччини відповіла –  «Так!».

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook