Штормове попередження знову оголосили на Хмельниччині
У Хмельницькому обласному центрі з гідрометеорології мешканців області попередили про погіршення погодних умов, що відповідає І, жовтому, рівню небезпечності.
Як йдеться у повідомленні Хмельницького ЦГМ, вдень сьогодні, 21 листопада, очікується багато снігу, в тому числі мокрого, та його налипання. На дорогах можлива ожеледиця.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/11/shtormove-na-21-lystopada.jpg)
Читайте також: Через ожеледицю хмельницький перевізник може змінити маршрут свого автобуса
Автор: Тетяна Новак
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook