Хмельниччина продовжує приймати евакуйованих мешканців Херсонщини (ФОТО)
Черговий евакуаційний потяг з Херсону зустріли вчора, 4 грудня, у Хмельницькому. Мешканці незламного міста, яке продовжує обстрілювати знавіснілий ворог, користуючись тим, що його поки що не вибито з частини Херсонської області, шукають прихистку на Хмельниччині. Тут їм обіцяють безкоштовне житло та матеріальну допомогу.
Традиційно на залізничному вокзалі пасажирів потягу “Херсон – Хмельницький” зустрічають рятувальники. Саме вони допомагають людям не лише фізично, а й морально, адже психологічна підтримка тим, хто пережив окупацію та щоденні численні обстріли навіть після звільнення – дуже важлива.
Як зустрічали мешканців Херсонщини у Хмельницькому – дивіться на фото ГУ ДСНС у Хмельницькій області.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/herson-potyag-02-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/herson-potyag-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/herson-potyag-03-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/herson-potyag-04-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/herson-potyag-05-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/herson-potyag-06-1024x683.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/herson-potyag-07-1024x683.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook