Новини
Офіційно

Волонтери Хмельниччини отримали подяки від обласної ради

Вчора, 5 грудня, у Міжнародний день волонтерів, у приміщенні обласної філармонії відбувся захід, в якому взяли участь представники різних громадських волонтерських організацій області, окремих релігійних конфесій, військові капелани та волонтери краю, які допомагають нашим військовим на передовій як з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого, так і з далекого 2014 року.

У заході також взяли участь спікери – Юрій Слива, директор БО «БФ Добра справа» з Волині та Тетяна Блонська, магістр права, юрист БО «БФ Карітас–Хмельницький УГКЦ», які поділилися досвідом та розповіли про правове регулювання діяльності волонтерів в Україні.

На заході наголосили, що кожен житель області вносить частинку своєї душі та праці у спільну мету – допомогу нашим захисникам та українцям, які потерпають від війни. Активна громадянська позиція волонтерів, небайдужість та невтомна праця додають віри у те, що у нашого народу є прекрасне майбутнє.

Як зазначила у своєму виступі голова ради, сьогодні, не залежно від виду основної діяльності, усі задіяні активною волонтерською роботою і одне з основних завдань кожного – докласти максимум зусиль, аби допомогти нашим військовим та українцям, які потребують підтримки та допомоги, надати внутрішньо переміщеним особам можливість  реалізувати себе, сприяти їх повній соціалізації. Віолета Лабазюк привітала присутніх з Міжнародним днем волонтера та подякувала за щоденну активну роботу, яка з кожним днем наближає нашу перемогу.

“У цей день хотілося би подякувати кожній волонтерській організації, кожному волонтеру, але не буду вдаватися до переліку, аби не применшити роль та значимість усіх вас разом і кожного зокрема. Ви – сила, яка живить Збройні сили України і яка є її опорою. Завдяки вашій підтримці, на передовій воює не лише зброя – воює незламний український дух, який неможливо здолати! Сьогодні всі українці мають один статус – волонтер та працюють на спільний результат, люди за покликом душі гуртуються, віддають свій час та сили. Щиро дякую кожному, хто долучився до волонтерства, хто крок за кроком сприяє нашій Перемозі!”, – зазначила голова ради.

Віолета Лабазюк наголосила на тому, що волонтери долучаються до надання допомоги через обласний гуманітарний штаб та центр, роботу яких з перших днів війни забезпечують працівники апарату обласної ради. Голова ради подякувала колегам за злагоджену та віддану роботу.

За вагомий внесок у Перемогу України волонтери області отримали Подяки обласної ради та подарунки.

Захід об’єднав однодумців, які щодня докладають максимум зусиль, аби у мирному небі України завжди майорів синьо-жовтий стяг Перемоги.

За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради

Автор: Тетяна Новак

Всі новини на одному каналі в Google News 
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook