“Залізні” танкісти відзначили міського голову Хмельницького
Про отриману відзнаку міський голова Хмельницького розповів у соцмережах. Останніми днями Олександр Симчишин перебував з робочим візитом на деокупованих територіях, куди доставив гуманітарну допомогу мешканцям Харківщини.
Надзвичайно приємно отримати відзнаку від Героїчної, Легендарної, Залізної, 3-ї танкової бригади. Дякую командиру Роману Шеремету і всім офіцерам та бійцям бригади. Потужні, результативні, дієві, одним словом – Залізні! В бригаді воює багато хмельничан. Для нас це Честь! Semper Deinceps – Завжди вперед! – написав міський голова.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/tankisty-meru-02.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/tankisty-meru-03.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook