Діти, які прийшли грітися у поліцію в Нетішині, потрапили у цікаву пригоду
Правоохоронці Шепетівщини влаштували школярам, які прийшли в пункт обігріву, імпровізовану екскурсію відділком поліції та музеєм історії органів внутрішніх справ.
Повертаючись з тривалої подорожі, діти та дорослі потребували підзарядки для своїх гаджетів. Для цього завітали до поліцейського відділку у Нетішині (Шепетівський район), де розташований пункт обігріву.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-02.jpg)
Там допитливим мандрівникам не лише дали можливість скористатися електрикою, а й, на прохання дітей, влаштували пізнавальну екскурсію відділком. Школярі дізналися про роботу чергової частини та відвідали музей історії правоохоронних органів.
По завершенню відвідин школярі поділились приємними враженнями та подякували за теплий прийом, – повідомляють у Шепетівському районному управлінні поліції.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-03.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-04.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-01.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-05.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-06.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-07.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-08.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/dity-politsiya-09.jpg)
Нагадаємо, пункти обігріву наразі облаштовують не лише у поліцейських відділках, а й в інших адміністративних установах, зокрема, у податкових.
Автор: Тетяна НовакВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook