Патрульні Хмельниччини відсвяткували річницю утворення служби з підопічними з дитячого будинку
Цьогоріч замість звичного святкування річниці патрульні УПП в Хмельницькій області завітали до одного із дитячих будинків області, щоб розділити своє свято з дітьми та подарувати їм приємні емоції.
Минуло 7 років, як перші 256 поліцейських заступили на патрулювання міста Хмельницького. Відтоді в режимі 24/7 вони поруч з нами.
Цього року патрульні відзначали річницю створення своєї служби по-особливому. Поліцейські провели час з дітлахами, грали в настільні ігри, спілкувались на різні теми, які цікавили малечу. А ще патрульні пригостили дітей смаколиками та зігріли теплими подарунками.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-02-1024x600.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-05-1024x633.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-04-1024x939.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-06-1024x768.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-08-1024x768.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-09-1024x768.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-03-671x1024.jpg)
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2022/12/patrulni-dity-10-1024x576.jpg)
Автор: Тетяна НовакДякуємо усім захисникам та захисницям України, та нашим колегам патрульним, які разом із військовими захищають нашу державу від окупантів! Завдяки вам ми маємо можливість працювати та дарувати добро! – пишуть у патрульних.
Всі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook