На Хмельницькій АЕС відбулись навчання з оборони
Враховуючи досвід російської окупації Чорнобильської та Запорізької атомних електростанцій, військове командування України провело навчання з оборони АЕС на Хмельниччині.
11-12 січня відбулись військові навчання з оборони Рівненської та Хмельницької АЕС, оскільки ці станції можуть розглядатися росіянами як пріоритетні цілі у разі нового наступу.
Центр стратегічних комунікацій повідомляє, що північний фланг України надійно захищений, територія потенційного театру воєнних дій інженерно обладнана, необхідні об’єкти – заміновані. Будь-які спроби захоплення стануть актами самогубства. Сценарій захоплення ЗАЕС не повториться. Розвідка ретельно досліджує ситуацію в білорусі, тому «сюрпризів» ворогам зробити не вдасться. Наразі немає ознак того, що наступ з білорусі розпочнеться найближчим часом.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/01/322961392_838386547242419_2891540955085094451_n.jpg)
Всі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook