Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни отримав сучасне медобладнання
КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» з перших днів повномасштабного вторгнення надає послуги з лікування та реабілітації військовим, які боронять територіальну цілісність нашої країни. Висококваліфіковані працівники надають пацієнтам повний спектр якісних медичних послуг, піклуючись про їхнє психологічне здоров’я.
Голова обласної ради Віолета Лабазюк з робочим візитом відвідала комунальний заклад обласної ради, аби оглянути умови перебування захисників та пересвідчитись в ефективності реабілітаційної діяльності закладу. Директор госпіталю, депутатка обласної ради Оксана Бочкарьова розповіла про діяльність реабілітаційного, приймального та неврологічного відділень.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/gospital-01-1024x578.jpg)
Віолета Лабазюк ознайомилась з роботою реабілітаційного обладнання, яке було отримано завдяки співпраці з релігійною організацією «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» за підсумками робочої поїздки голови ради до штату Юта, США на суму 1 млн 476 тисяч гривень.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/gospital-07-768x1024.jpg)
Серед дороговартісного обладнання: реабілітаційний пристрій «Парапіон», пристрій для реабілітації МОТОmed для ніг та рук, вертикалізатор EasyStand Evolv Large (з максимальним пакетом опцій), апарат для реабілітації рук SY-HR06E та два реабілітаційні широкі столи.
За словами працівників госпіталю, медичне обладнання буде використовуватися для реабілітації пацієнтів, що дасть змогу пришвидшити процес одужання та сприяти якісному процесу оздоровлення.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/gospital-03.jpg)
Під час відвідин закладу Віолета Лабазюк зустрілась зі справжнім героєм, незламним лікарем-хірургом із «Азовсталі», ординатором хірургічного відділення Маріупольського військового шпиталю Денисом Гайдуком. Восени хлопець повернувся з полону окупантів в Оленівці. Голова ради висловила подяку захиснику за мужність і гідну оборону нашої держави, вручивши відзнаку обласної ради.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/gospital-02-1024x578.jpg)
Спілкуючись з директором та медичними працівниками, Віолета Олександрівна подякувала їм за щоденну роботу та підтримку наших захисників:
Наші лікарі – справжні професіонали своєї справи. Вони допомагають нашим військовим стати на ноги та повернутись в стрій. Щоденною роботою медики більше року гідно тримають медичний фронт країни. Як справжні янголи-охоронці в білих халатах, вони рятують життя українців, даючи надію на здорове та щасливе майбутнє.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/gospital-05-1024x578.jpg)
Підтримка для закладу сьогодні є вкрай важливою. Згідно з попереднім зверненням директора госпіталю, від себе особисто голова ради передала сертифікат на закупівлю необхідного м’якого інвентарю для одного з відділень та смаколики для наших бійців.
За інформацією пресслужби Хмельницької обласної ради
Автор: Адміністратор сайтуВсі новини на одному каналі в Google News
Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook