У Дунаївцях запрацював партійний офіс “Слуги Народу”
Відтепер жителі Дунаєвеччини можуть отримати комплексну, а головне якісну допомогу у розв’язанні проблем. Завітавши до партійного офісу “Слуги Народу”, кожен зможе зареєструвати звернення до депутатів місцевих рад або депутатів Верховної Ради України.
У перший день роботи до партійного офісу в Дунаївцях завітав голова Ради громад Хмельницької обласної організації політичної партії “Слуга Народу”, нардеп Юрій Заславський та депутати місцевої ради.
![](https://podillyanews.com/wp-content/uploads/2023/03/ofis-dunayivtsi-sn-02.jpg)
Під час зустрічі обговорили результати роботи фракцій “Слуга Народу” під час воєнного стану.
Повномасштабна війна та COVID-19 відстрочили відкриття запланованих офісів у Хмельницької області. Проте партія активно розвивається та розбудовується. Кожен житель Дунаївців має можливість отримати необхідну допомогу в нашому офісі, – зазначив Юрій Заславський.
Офіс працює у будні з 9:00 до 18:00 за адресою: м. Дунаївці, вул. Шевченка, 92/23.
Автор: Адміністратор сайтуВсі новини на одному каналі в Google News Підписуйтесь та оперативно слідкуйте за новинами у Телеграм, Вайбер, Facebook